İnsan Kaynakları
Online İş Başvurusu
Staj Başvurusu
Burs Başvurusu
Çalışma Ortamımız
Departmanlar
Statüler
İK İstatistik
İnsan Kaynakları
Online İş Başvurusu
Staj Başvurusu
Burs Başvurusu
Çalışma Ortamımız
Departmanlar
Statüler
İK İstatistik
Takım çalışmasının esas olduğu şirketimizde personel sayımız her geçen gün artmaktadır.

Personel seçme ve yerleştirme sürecinde ana ilke, kişilere eşit fırsat vererek gelişmeye açık, değişimden korkmayan, insan ilişkilerinde başarılı, eğitim düzeyi yüksek, takım çalışmasını seven, genç ve dinamik kişileri şirkete kazandırmaktır.

İş başvurularınızı “Online İş Başvuru” linkini tıklayarak yapabilirsiniz.

Başvurularınızı Türkiye’deki tüm iller için yapabilirsiniz. Çözüm Ortaklarımızda oluşacak pozisyon açıklarında size erişilecektir.

Günümüz bilişim teknolojisinde KUT GRUP olarak hedefimiz ülkemizde yazılımın öncüsü olmak ve dünyaya, KUT GRUP olarak “biz de varız” demektir. Bu nedenle yaptığımız çalışmaların haricinde genç ve dinamik bir ekip oluşturma çalışmaları da hızla devam etmektedir. KUT GRUP bünyesine alınacak personel nitelikleri için “Departman Açıklamaları” bölümünü inceleyebilirsiniz.

Amacımız

   Şirket kültürüne uygun nitelikli iş gücünü çekmek, geliştirmek ve muhafaza etmek.

 

Seçme-Yerleştirme Sürecimiz

   İnsan Kaynakları ekibimiz, tüm başvuruları değerlendirerek, gereksinimler doğrultusunda gerekli departmanlara iletmektedir. Başvurularınızı KUT GRUP internet sitemiz aracılığıyla online olarak yapabilirsiniz. Bu aşamadan sonra başvurularınız İnsan Kaynakları ekibimiz tarafından değerlendirilip, size olumlu-olumsuz geri bildirimde bulunulacaktır.

 

Ücret-Sosyal Haklar

  • Çalışanların ücretleri belirlenirken, yerleşmiş olduğu pozisyon ve o konudaki teknik bilgi ve tecrübesinden ziyade ürettiği iş gücü gözetilir.
  • Çalışanlara enflasyon ve personel performansı da göz önünde bulundurularak, hükümetin belirlemiş olduğu periyotlarda ücret artırımı yapılırken şirket cirosu ile orantılı olarakta maaş arttırımı uygulanmaktadır.

 

Eğitim

   KUT GRUP’ta kaliteli hizmet anlayışından ötürü çalışanlara çeşitli seminerler verilmektedir. 

   Bunlar; 

  • KUT GRUP bünyesinde işe yeni başlamış çalışanlara “KUT GRUP Ürünleri” eğitimi,
  • İnsan Kaynakları Departmanı’mızın çalışanlar üzerinde yapmış olduğu incelemeler sonucu; uygun görülen konularda (Motivasyon, Başarı… gibi) performans artırıcı eğitimler,
  • Personellerin bulundukları konuma göre kendilerini geliştirebilecekleri eğitimler (İngilizce Kursu, Bilgisayar Kursu… gibi), verilmekte ya da maddi olarak desteklenmektedir.

 

Stajyer Olanakları

   Stajyer Seçim prosedürümüz çerçevesinde, yılın belirli dönemlerinde, bölümlerin ihtiyaçlarına göre stajyer kabul edilmektedir.